PRÁCE NÁS BAVÍ


Zaměstnáváme osoby s těžším zdravotním postižením (zejména s mentálním nebo s kombinovaným) jejichž možnosti získat pracovní uplatnění na otevřeném trhu práce jsou díky jejich postižení mnohem nižší než u většinové společnosti. Naši zaměstnanci získávají podporu nejen od kvalifikovaných pracovních asistentů, ale také od asistentů osobních a to díky úzké spolupráci s organizací Nezávislý život, z. ú., která poskytuje registrovanou sociální službu Osobní asistence. Zákazník se tedy nemusí obávat o kvalitu námi odvedené práce.

Momentálně provozujeme 3 chráněné dílny (v Praze 6, v Benátkách nad Jizerou a ve Staré Boleslavi), kde v současné době pracuje téměř 40 osob s těžším zdravotním postižením.

Naše činnosti:

Zakázková kompletace a výroba

=> Naše možnosti a zkušenosti jsou již velmi široké. Poskytovanými činnostmi jsou například:

- kompletace plastových zátek na vodovodní potrubí,

- navlékání plastových pytlů pro transport rybiček,

- kompletace šperků s elementy Swarovski,

- kompletace krabiček z kartonového papíru,

- výroba nejrůznějších reklamních předmětů,

- skartace,

- balení, etiketování, třídění a mnoho a mnoho dalšího.

 

Vlastní výroba a prodej

- výroba keramiky,

- barvení a potisk plátěných tašek a triček,

- výroba svíček.

=> K prodeji dochází v našem Obchůdku pro radost ve Staré Boleslavi, na trzích a ve větších firmách při charitativních akcích.

 

Poradenství

=> Námi poskytované poradenství je zaměřeno na plnění povinného podílu zaměstnanců se zdravotním postižením. Zákazníkům nabízíme individuální řešení dle jejich potřeb a požadavků. 

 

Všechny naše služby a výrobky je možné zákazníkovi fakturovat v režimu tzv. náhradního plnění.

 

S radostí můžeme oznámit, že naše organizace začala spolupracovat se společností Sales Company na projektu „ŠPERKY PRO RADOST“. V našich dílnách pro ně nyní kompletujeme šperky s elementy Swarovski, které si můžete prohlédnout na fotkách.

perky

perky 2

 

 

 

Koupí šperků a výrobků z chráněné dílny, případně zadáním zakázek, přispíváte na udržení chráněných pracovních míst. Šperky u nás v dílnách pouze kompletujeme, za jejich prodej zodpovídá firma Sales Company - paní Slepčíková ( tel: 732 141 173).
Děkujeme!

 

Ptejte se, jsme tady pro Vás

+ 420 775 114 625

Slevy na daních z příjmu až 60 000 Kč

Jsme na Facebooku